Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Dobrowoda – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł2 229 m² 44,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 2229 m z pozwoleniem na budowę domu w zabudowie zagrodowej, położona we wsi Dobrowoda, gmina Kleszczele,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Rzepniki

Rzepniki(Dobrowoda + 18 km)

163 400 zł1 321 m² 123,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rzpnikach: dobry dom ma Państwu do zaoferowania: działkę o powierzchni 1321m2 usytuowaną w miejscowości Rzepniki gmina Zabłudów. Nieruchomość ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mędrzechów

Mędrzechów(Dobrowoda + 19 km)

119 000 zł13 545 m² 8,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka Z potencjałem W gminie mędrzechów! Położenie nieruchomości: oferujemy do sprzedaży piękną działkę w gminie Mędrzechów, powiat dąbrowski, woj. małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łubniki

Łubniki(Dobrowoda + 19 km)

145 600 zł1 040 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Łubniki, gm. Zabłudów. Zlokalizowane jedynie 4,5 km od Białegostoku, szybki dojazd drogą S19, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Nowoberezowo

Nowoberezowo(Dobrowoda + 24 km)

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 409/6

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Choroszcz

Centrum,Choroszcz(Dobrowoda + 12 km)

580 000 zł2 670 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Choroszcz działka 2670 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2670 m , zlokalizowanej w obrębie geodezyjnym Choroszcz. Nieruchomość ma kształt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Horodniany

Horodniany(Dobrowoda + 10 km)

1 200 000 zł4 031 m² 297,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 4032 m zielona i spokojna okolica pod Białymstokiem Działka położona w cichej i zielonej okolicy na obrzeżach Białegostoku (kierunek południowy).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kuriany

Kuriany(Dobrowoda + 19 km)

800 000 zł8 904 m² 89,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka inwestycyjna położona w Kurianach. Działka z oznaczeniem w mpzp jako tereny usług , tereny mieszkaniowe oraz tereny leśne. Dojazd drogą żwirową. Do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Turośń Kościelna(Dobrowoda + 5 km)

345 000 zł983 m² 350,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana blisko białegostoku*** Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 10 km od centrum Białegostoku (3 km od granicy miasta), dobry i szybki dojazd, regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Letniki

Letniki(Dobrowoda + 21 km)

275 000 zł3 000 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** przy asfalcie super okazja działka blisko białegostoku, a jednocześnie daleko od zgiełku miasta*** ***śpiesz się nie daj się wyprzedzić*** Zapraszam na prezentacje działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Orla

Orla(Dobrowoda + 17 km)

35 000 zł3 400 m² 10,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Zapraszamy na prezentację działki leśnej zlokalizowanej w gminie Orla- około 6 km od Orli- 18 km od Bielska Podlaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Dobrowoda

Dobrowoda,podlaskie

149 548 zł1 372 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Meg Real Estate prezentuje cztery działki o powierzchni od 1372 m2 do 1481 m2 w pięknie położonej miejscowości nieopodal Narwiańskiego Parku Narodowego z szybkim dojazdem do Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Główna

Dobrowoda,podlaskie

90 000 zł2 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam siedlisko we wsi Dobrowoda w pobliżu ok.1,5km od zalewu kąpielowego we wsi Repczyce,wokół dużo grzybiastych lasów zdjęcia na Gorąco polecam

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij